Exorcismus.krestanem.cz

Kde „chytnu“ démona?

Naprostá většina lidí si myslí, že satan a jeho démoni neexistují, že se jich netýká duchovní svět. Je potřeba si uvědomit, že démona/démony mají v sobě takřka všichni bezbožní lidé. Je pravda, že i mnoho křesťanů ovládají démoni. Podívejme se, kolik je falešných náboženství (Římský katolicismus, Islám, Budhismus, Hinduismus, Bahai, Judaismus…). Kolik křesťanů odmítá pokřtít obráceného a poučeného člověka na odpuštění hříchů (požaduje dlouhodobé vyučování Bible, oddaluje křest na neurčito). Tito všichni jsou ovládání démony. Démoni kontrolují jejich myšlení. V dnešních posledních časech je potřeba otevřeně hovořit o doslova démonské invazi do církevních organizací.

Kde se dát přijít k démonům? Doslova na každém kroku:

1. Pokud v sobě buduješ zlo (nenávist, pomstychtivost, arogance, pohrdání lidmi…). Už toto jsou v podstatě příznaky, že máš v sobě démony.
2. Za každou závislostí/modlou stojí démoni (závislost na hrách, internetu, sportu, penězích, kouření…).
3. Člověk, kteří provozuje falešné náboženství (Římský katolicismus, Svědkové Jehovovi, Svobodná lidová misie, Hnutí Grálu, Judaismus, Scientologická církev, Islám, Sikhismus, Hnutí Haré Kršna, Budhismus, Hinduismus, Vesmírní lidé…) má démony.
4. Provozuješ nebo věříš v okultismus? Démoni kontrolují tvoje myšlení! Okultismus je: horoskopy, kartářky, meditace, magie, čarování, reiky, jóga, jasnovidectví, tzv. proutkaření, akupunktura, trancendentální meditace, telekineze…). Vše o okultismu zde.
5. Víra v mimozemské civilizace (UFO), které navštěvují Zemi, unášejí lidi a dělají na nich různé pokusy.
6. Homosexualita, bisexualita, transexualita, pedofilie, sexuální perverze. To všechno je výsledek démonské invaze.
7. Užívání homeopatických „léků“.
8. Sledování pornografie.
9. Cvičení bojových umění (kung-fu, aikido…).
10. Démoni jsou v katolických kostelích! Celé armády démonů tam číhají na oklamané lidi!
11. Pozor na používání/nošení satanistických symbolů (pentagramy, hexagramy, tzv. vševidoucí oka, lebky…)! To přitahuje démony! Vše o satanistické symbolice zde.
12. Pozor také na tetování. Dneska lidé nechávají tetovat padlé anděly (démony) apod. Tetování Bible zakazuje (Leviticus 19,28).

A tak dále.

Závěr
Jak vidíte, lidé otevírají bránu démonům doslova pořád. Výsledkem jsou nemoci, deprese, panické strachy, sebevraždy… Za každou sebevraždou stojí démoni! Psychiatrické léčebny jsou plné lidí, kteří potřebují poznat Ježíše Krista a poté podstoupit biblický exorcismus.