Exorcismus.krestanem.cz

Anneliese Michel zabil nebiblický exorcimus!

Anneliese Michel (1952–1976) byla bavorská studentka, která vyrůstala v katolické rodině. V roce 1976 zemřela následkem nebiblického vymítání démonů, který používají katoličtí kněží dodnes.

Anneliese Michel
Anneliese Michel

Démonská posedlost
V roce 1968 se poprvé u Anneliese objevil první náznak démonského útoku. Z ničeho nic ve škole upadla do bezvědomí a v silných křečích si prokousla jazyk. Toto nebyl jediný záchvat. Lékař měl podezření na epilepsii, proto jí poslal na neurologické vyšetření, které ale nemoc neprokázalo. S přibývajícími záchvaty přibývalo i lékařských vyšetření. Ani jedno vyšetření neprokázalo žádnou nemoc. Nešťastná Anneliese propadla apatii a depresi.

Anneliese Michel
Anneliese Michel s matkou

Exorcismus
Beznaděj zavedla rodiče Anneliese k exorcismu. První obřad se konal 24. září 1975. Exorcismu se ujali kněz Ernst Alt a páter Arnold Renz. Exorcisté identifikovali hned několik údajných démonů (Kain, Nero, Jidáš, Lucifer, Hitler…). Psychický i fyzický stav Anneliese se však zhoršoval. Anneliese propadla zuřivosti, radikálně zhubla, nepřijímala potravu, vůbec nespala, ubližovala si, měla velké návaly horka, odmítala lékaře… Před svou smrtí měla zjevení svaté Panny Marie. Podle pitvy zemřela v důsledku podvýživy a dehydratace. Rodiče dívky a oba exorcisté byli odsouzeni k podmíněnému trestu odnětí svobody na tři roky. Římsko-katolická církev se od případu distancovala a prohlásila, že dívka posedlá ďáblem vůbec nebyla a že se exorcisté zmýlili v diagnóze.

Anneliese Michel
Anneliese Michel před smrtí

Exhumace
Po její smrti se u jejího hrobu scházeli katoličtí poutníci a požadovali její blahoslavení. Tvrdili, že se její tělo nerozkládá. Na tento popud bylo tělo 25. února 1978 exhumováno. Exhumace však prokázala, že tělo jeví běžné známky rozkladu.

Video
Podívejte se na online video z nebiblického exorcismu…

Filmové zpracování případu
Koncem roku 2005 byl v České republice promítán film režiséra Scotta Derricksona, jehož název byl změněn během natáčení z The Exorcism of Anneliese Michel na The Exorcism of Emily Rose. V České republice byl film promítán pod názvem V moci ďábla. Roku 2006 vzniklo v Německu další filmové zpracování pod názvem Requiem. Film získal prestižní ocenění kritiků FIPRESCI, bylo mu uděleno 5 národních cen German Film Award a mnoho dalších ocenění. Mladá herečka Sandra Hüller byla za svůj výkon v hlavní roli mimo jiné oceněna cenou Zlatý medvěd.

Kde je pravda?
Anneliese Michel zemřela v roce 1976 a od té doby se mnoho lidí zabývá tím, jak se vůbec toto mohlo stát, zda opravdu existuje satana jeho démoni… Satan jeho démoni skutečné existují. Jsou to Bohem stvořené duchovní bytosti, které ve velkém škodí lidem. Jeho totální zničení se ale blíží. Byla Anneliese Michel skutečně posedlá démony? Bylo to všechno divadlo démonů. Démoni stojí za mariánským zjevením, vyvoláváním duchů (spiritismus, zjevují se démoni, ne duchové zemřelých), kundaliny, UFO, kruhy v obilí atd. Příčinou tohoto „divadla“ bylo nebiblické a trestuhodné vyhánění démonů (nebiblický exorcismus). Římsko-katolická církev dlouhodobě vyučuje a šíří falešné náboženství, a vykonává nebiblický exorcismus, čehož využívají démoni ke svému prospěchu. Katoličtí kněží používají předepsané modlitby, „svěcenou“ vodu, kříž a další předměty, o kterých se Bible vůbec nezmiňuje.